Buster
Buster M1 + Yamaha F40FETL 2026
19 950€ + tk.
21 600€ + tk.
Buster M1 soveltuu täydellisesti kesämökin perusveneeksi, jolla hoituu pienimuotoinen yhteysveneily, kauppareissut, kalastus lähivesillä tai vaikka eväsretki perheen pienempien kanssa lähisaaristoon. Selkeä, avoin tilaratkaisu takaa monipuolisen ja turvallisen mökkiveneilyn.
Buster M1:ssa on vakiovarusteena Buster Q -älynäyttö (ajotietokone ja karttaplotteri) josta näet kätevästi kartan lisäksi kaikki mittaristot sekä muuta hyödyllistä tietoa veneretken suunnitteluun.
Kysy lisää myyjiltämme ja pyydä tarjous!
Tuulilasit suojaavat matkustajia tuulelta ja roiskeelta, ja lisävarusteena saatavan peräkuomun ja välioven ansiosta Buster M:n kyydissä matkustaminen on mukavaa myös sadesäällä. Säilytystilaa uudesta Buster M:stä löytyy runsaasti. Kiinteän takapenkin sisälle mahtuu polttoainetankin ja akun lisäksi paljon muuta tavaraa.
Kysy lisää ja pyydä tarjous venepaketista haluamillasi lisävarusteilla UK Koskimiehestä:
Tomi Siiropää 0500 843 212 / tomi.siiropaa@koskimies.fi Matti Rinne 0400 213 332 / matti.rinne@koskimies.fi
Kuvaus
- Erinomainen mökkivene
- Avoimet tilat
- Huippunopeus jopa 27 solmua (Yamaha F40)